Balustrady produkcja i montaż Rybnik
Oryginalne rozwiązania, projekty na zamówienie
barierki i poręcze do schodów
poręcze na podjazdach dla niepełnosprawnych
jQuery Slider


        balustrada wypełnienie blacha perforowana «
        

                                   Blachy perforowane to obecnie jeden z popularniejszych materiałów stosowanych w budownictwie, przy wykańczaniu fasad, balkonów ale również i urządzaniu wnętrz obiektów o różnym przeznaczeniu.
Blachy perforowane wspaniale prezentują się na ścianach biurowców, gmachów użyteczności publicznej, obiektach sportowych czy galeriach handlowych, można również wykorzystać je przy projektowaniu balkonów, idealnie sprawdzają się też jako materiał na balustrady.
Blachy perforowane na balustrady zdają egzamin również na zewnątrz budynku.
Na efekt wizualny wpływa jednak nie tylko sam kształt, ale również i naniesiony na blachę wzór, zgodnie z którym wycinane są otwory. W zależności od oczekiwań klientów, formować można blachy z dużą ilością otworów o zróżnicowanej średnicy. Przy projektowaniu wzorów ograniczeniem mogą okazać się tylko właściwości plastyczne blachy. Najlepiej, jeśli prześwit nie przekracza 65%, otwory powinny mieć średnicę taką samą lub najlepiej większą niż grubość blachy. Pozwoli to uchronić materiał przed odkształceniami. Firma Inox Stal do wypełnień balustrad stosuje blachy  ze stali nierdzewnej i aluminiowej.

 

        
        
        

 

 

 Produkcja i Montaż balustrad i poręczy balkonowych INOXSTAL © 2015 entro24.com