Balustrady produkcja i montaż Rybnik
Oryginalne rozwiązania, projekty na zamówienie
barierki i poręcze do schodów
poręcze na podjazdach dla niepełnosprawnych
jQuery Slider


        INOX-STAL «
        

                             INOX STAL  to firma  zajmujące się kompleksową obróbką stali nierdzewnych. Naszą specjalnością jest montaż oraz produkcja balustrad. Wykorzystywana przez nas wysokogatunkowa stal nierdzewna to gwarancja trwałości, niezawodności i estetycznego wyglądu.

Jesteśmy przekonani, że nasze balustrady nierdzewne oraz inne konstrukcje sprostają Państwa oczekiwaniom pod względem jakości i ceny. Wszystkie nasze produkty i usługi objęte są gwarancją, zapewniamy również certyfikaty jakości.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Inox Stal Sp. z o.o.

ul. Hotelowa 25

44-213 Rybnik-Kamień

 
 

 

 

 

Balustrady:

           Prosimy Państwa o zapoznanie się z naszą ofertą balustrad, oferujemy balustrady na balkony, tarasy oraz schody i poręcze ścienne na stronie znajdziesz również ciekawe projekty oraz wzory naszych wyrobów.

 

                           biuro tel .    32 33 895 33

 

                           pomiary , wyceny balustrad                                              Zając Michał 507 59 40 10

                 

        
        
        

Oferta naszej firmy jest oparta na dwóch gatunkach stali:

  • Stal nierdzewna AISI 304
  • Stal kwasoodporna AISI 316

Balustrady stalowe nadają się do instalacji zarówno wewnątrz budynków jako zabezpieczenie balkonów, antresol, schodów wewnętrznych, jak również na zewnątrz do balkonów, tarasów zewnetrznych. Stanowią często ważny, dekoracyjny element elewacji i przyciągają uwagę tworząc użyteczne i ładne jej wyposażenie.

Metody wykańczania powierzchni stali nierdzewnych:
Stal nierdzewna, dzięki swoim właściwościom, znajduje coraz szersze zastosowanie do dekoracji wnętrz. Nasza firma oferuje dwa rodzaje wykończeń stali nierdzewnej. Pierwsza z nich jest to powierzchnia szlifowana K320 , natomiast druga to  stal polerowana tzw. chrom.

Łączenie drewnianych poręczy i elementów do konstrukcji balustrady jest dodatkową możliwością w wykonaniu zabezpieczenia balkonu, tarasu lub schodów. Drewno można dopasować kolorystycznie do pozostałych elementów architektonicznych przez bejcowanie i lakierowanie. Balustrady drewniane lub łączone drewno-metal nadaja się do eksploatacji wewnątrz budynków.

 

Montaż balustrad:

  •     mocowanie górne
  •     mocowanie boczneProdukcja i Montaż balustrad i poręczy balkonowych INOXSTAL © 2015 entro24.com