Balustrady produkcja i montaż Rybnik
Oryginalne rozwiązania, projekty na zamówienie
barierki i poręcze do schodów
poręcze na podjazdach dla niepełnosprawnych
jQuery Slider


        MENU
        typ balustrad
» typ balustrad  
   / balustrady zewnętrzne
   / balustrady drewniane
   / balustrada wypełnienie blacha perforowana
   / balustrady wewnętrzne
   / balkony francuskie
   / poręcze ścienne
   / balustrady szklane
   / podjazdy dla osób niepełnosprawnych
» Informacje 
   / ważne
   / informacje prawne
   / konserwacja stali
   / różnica AISI 304,316
   / podatek VAT w budownictwie
   / system mocowania balustradZe względu na używane materiały oraz technologie wykonania a także przeznaczenie można rozróżnić wiele typów balustrad. Jeśli chodzi o przeznaczenie podział na balustrady zewnętrzne ( balkonowe, balustrady balkonów francuskich, balustrady na podjazdach dla niepełnosprawnych ) oraz balustrady wewnętrznę ( na tarasach galerii handlowych, balustrady na antresolach ).

Jesli przyjrzeć się materiałom z jakich jest wykonana balustrada lub poręcz, można podzielić je na:

  • metalowe
  • drewniane
  • z tworzywa sztucznego
  • z materiałów mieszanych ( drewniano metalowe )

W zależności od przeznaczenia oraz wyglądu otoczenia architekci dopasowują balustrady, po pierwsze do wymagań techicznych, później ze względu na wygląd otoczenia i kolorystykę. Aktualnie idąc ramię w ramię z nowymi technologiami i materiałami dostępnych jest bardzo dużo ciekawych wzorów barierek, poręczy, które są bardzo ładne wizerunkowo, łatwe w montażu, trwałe i zapewniające bezpieczeństwo.

Każda oferowana przez nas balustrada jest kosztorysowana indywidualnie. Na koszt zestawu ma wpływ dobór konstrukcji, materiałów oraz wielkość zestawu.

Kosztorys przygotujemy gratis !

Pomożemy zoptymalizować koszty inwestycji dobierając elementy z najkorzystniejszym stosunkiem jakości do ceny. Aby dobrać potrzebne elementy balustrady  potrzebne nam będą zdjęcia  lub szkic miejsca gdzie będzie ona zamontowana. W przypadku schodów ważne jest to, żeby można było policzyć ilości stopni w poszczególnych odcinkach.

Istotnym  dla doboru elementów balustrady jest miejsce w którym schody łączą się ze stropem i i ściana na piętrze (na końcu balustrady). Balkony bez schodów możemy kosztorysować tylko na podstawie wymiarów płyty i określeniu kształtu. Na terenie woj. śląskiego w miastach takich jak: Rybnik, Katowice i Gliwice możemy umawiać się na bezpłatny pomiar i wstępną wycenę systemu balustrad w sprzedaży oraz okreslenie kosztów montażu barier i poręczy.

Po akceptacji wyceny  przygotujemy szkic który pomoże prawidłowo zwymiarować schody.

Prosimy określić długość i materiały jakie będą użyte do budowy balustrady (stal nierdzewna / drewno / rodzaje zakończeń). Pomocny może okazać się numer telefonu kontaktowego - na bieżąco ustalimy szczegóły. Rysunki balustrad zapisane w plikach dwg lub dxf ,są jak najbardziej przez nas akceptowane , przyśpieszają czas potrzebny do wyceny. 

 

 
        
        
        

 wewnętrzne

zewnętrzne

przemysłowe

 balkonowe

poręcze

schodowe

 stalowe

metalowe

szklaneProdukcja i Montaż balustrad i poręczy balkonowych INOXSTAL © 2015 entro24.com